9 kwietnia

Porażka Olimpii (video)

Mecz Huraganu Morag z Olimpią Elblag zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando drużyny Huraganu. Zawodnicy z Moraga przestrzelili także rzut karny. Olimpii udalo się wyprowadzić kontratak, który na bramkę zamienił Paweł Piceluk. Była to 34 min spotkania. 4 minuty później obrońca Olimpii Paweł Kowalczyk zobaczył czerwoną kartkę za przerwanie dobrze zapowiadającej się akcji Huraganu. Olimpia od 38 min grała osłabiona.
Druga połowa zaczęła się fatalnie dla żółto-biało-niebieskich. Szybko stracone dwie bramki spowodowały, że z wyniku 0:1, zrobiło się 2:1. Olimpia zmuszona była gonić wynik, co grając w osłabieniu nie jest łatwe. Pomimo kilku sytuacji m.in. sytuacji sam na sam Pawła Piceluka z bramkarzem Huraganu czy rzutu karnego na 7 min przed końcem - wynik nie ulegał zmianie. Dopiero w doliczonym czasie gry po katastrofalnym błędzie Szuprytowskiego Morąg strzelił na 3:1.

Huragan Morąg - Olimpia Elbląg 3:1 (0:1)