Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

12 stycznia

Ruszyły przygotowania do rundy wiosennej

Ruszyły przygotowania do rundy wiosennej

Wczoraj na boisku przy Skrzydlatej do treningów wrócili żółto-biało-niebiescy. Na pierwszych zajęciach zameldowało się, aż 31 piłkarzy.

Pierwszy trening Olimpii Elbląg po zimowej przerwie odbył się w poniedziałek wieczorem na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Skrzydlatej. Do dyspozycji Adam Boros, trener żółto-biało-niebieskich, miał praktycznie wszystkich zawodników. (...)

Przed elbląskim zespołem dziewięć tygodni pracy, podczas których ma jak najlepiej przygotować się do tego zadania. Pierwszy tydzień treningów zakończy udział w turnieju halowym w Sosnowcu (16 stycznia), na który pojedzie 12-14 zawodników. Tydzień później elblążan czeka pierwszy sparing na dużym boisku, 23 stycznia zagrają ze Spartą Brodnica. (...)

Więcej przeczytaj na stronie Dziennika Elbląskiego