7 listopada

Olsztynek pokonany (video)

Szanujemy zwycięstwo nad Olimpią Olsztynek i te wywalczone trzy punkty. Myślami jesteśmy już w Ełku. - powiedział na pomeczowej konferencji trener Adam Boros.

To prawda zwycięstwo cieszy. Styl już trochę mniej. Zwłaszcza stracona w końcówce bramka. Olimpia przeważała przez całe spotkanie, długo nie przekładało się to na gole. Dopiero w 63 minucie bramkarza Olsztynka pokonał Paweł Piceluk. Chwilę później było już 2:0 po strzale Michała Ressela. I kiedy kibice czekali na kolejne bramki - tempo gry siadło. Olimpia Olsztynek od czasu do czasu groźnie atakowała, czego efektem był gol zdobyty w 84 minucie spotkania.
Więcej niespodzianek w tym spotkaniu nie było. ZKS Olimpia Elbląg może dopisać kolejne trzy punkty.

ZKS Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek 2:1
63 min Paweł Piceluk    84 min Karol Narojczyk
64 min Michał Ressel

Skład Olimpii Elbląg: Daniel — Pietroń (69 Piotrowski), Ressel, Graczyk (46 Stępień), Bukacki, Wenger, Sokołowski (46 Szuprytowski), Piceluk (72 Kuczkowski), Iwanowski, Bojas, Koza
Skład Olimpii Olsztynek: Macoch — Michałowski, Waląg, Francuz, Wronka, Sobolewski, Narojczyk, Alancewicz, Żórański, Kowalczyk, Kowalski