26 sierpnia

Lider w Elblągu

Pewne zwycięstwo z Kętrzynem i przegrana Huraganu z Finshparkietem spowodowały, że Olimpia Elbląg lideruje w III lidze.

To miałbyć latwy mecz z dużą ilością bramek. Początek potwierdzał tę tezę. W 18 minucie po strzale Stępnia Olimpia objeła prowadzenie. Kolejne minuty to miażdżąca przewaga żółto-biało-niebieskich, ale niestety nie grzeszyliśmy skutecznością. Najwięcej okazji miał Paweł Piceluk, jednak ewidentnie nie był to jego dzień.

Kibicie zgromadzeni przy Agrykola 8 czekali na kolejnego gola do 55 minuty. Po kuriozalnej interwencji i wepchnięciu piłki do własnej bramki poraz drugi skapitulował Korowaj. Strzał oddał Stępień, ale nie jesteśmy pewni czy to jemu zostanie ostatecznie uznana ta bramka.

W 75 minucie było już 3-0. Na listę strzelców wpisał się Kamil Kuczkowski. Dzięki wygranej z Granicą i potknięciu Huraganu po pięciu kolejkach Olimpia jest liderem III ligi.

Olimpia Elbląg - Granica Kętrzyn 3:0

Tułowiecki - Kubowicz, Iwanowski, Bukacki, Maciążek - Stępień, Sokołowski, Pietroń, Szuprytowski, Graczyk - Piceluk