8 sierpnia

Zwycięstwo na inaugurację

Dokładnie 70 dni czekali kibice Olimpii na mecz żółto-biało-niebieskich przy Agrykola 8. Na inauguracje sezonu 70-lecia klubu Olimpia Elbląg pokonała Start Działdowo 3:0.

Cały pojedynek przebiegał pod dyktando Olimpii. Widać było wyższą kulturę gry, determinację i dążenie do celu – jakim było wygranie spotkania. Start Działdowo nie stworzył praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką Olimpii.

Wynik meczu otworzył w 16 minucie meczu Radosław Stępień. Bramkę w debiucie strzelił także Paweł Piceluk w 28 minucie. Cieszy skuteczność, ale warto dodać, że gdyby wykorzystał wszystkie swoje sytuacje, mógłby zakończyć mecz z hat-trickiem. Wynik pojedynku ustalił Patryk Sokołowski w 78 minucie.
Dobra, ciekawa i składna gra z pewnością ucieszyła publiczność zgromadzoną na Agrykola 8 (blisko 500 osób). Mamy nadzieję, że frekwencja będzie jeszcze większa na derbowym pojedynku z Concordią Elbląg. Przypominamy mecz w środę 12 sierpnia o godzinie 18:00.