3 maja

Wysokie zwycięstwo w Bialymstoku

Olimpia pewnie pokonała Jagiellonię II Białystok 4:0. Bramki strzelali Kamil Graczyk, Jakub Bojas, Dawid Kubowicz oraz Kamil Kuczkowski.

Warto nadmienić, iż w składzie gospodarzy na boisko wybiegli gracze pierwszej drużyny Rafał Augustyniak oraz Paweł Sawicki. Jak widać po wyniku niezbyt pomogło to drużynie Jagiellonii.

Olimpia jak zwykle przeważała od pierwszych minut. Jednak bramkę udało się zdobyć dopiero w 24 minucie. Z rzutu wolnego celnie uderzył Kamil Graczyk. Druga bramka padła w 37 minucie, a jej autorem był Jakub Bojas.

W końcówce pierwszej połowy Jagiellonia mogła zdobyć bramkę kontaktową. Na bramkę Adama Wasiluka strzelał Patryk Malinowski, ale bramkarz Olimpii wybronił, a dobitka trafiła w poprzeczkę. Chwilę pózniej Wasiluk wygrał pojedynek sam na sam z napastnikiem Jagiellonii Emilem Gajko i na przerwę Olimpia schodziła z dwubramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie elblążanie dołożyli kolejne dwa gole. W 71 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę w bramce umieścił Dawid Kubowicz, a wynik w 86 minucie na 4:0 ustalił Kamil Kuczkowski uderzeniem z pola karnego.

Jagiellonia II Białystok – Olimpia Elbląg 0:4 (0:2)

Kamil Graczyk 24, Jakub Bojas 37, Dawid Kubowicz 71, Kamil Kuczkowski 86

Jagiellonia: Rosa - Kowalewski, Augustyniak, Pajnowski, Charkiewicz, Łupinski, Malinowski, Sawickij, Kaczmarczyk, Mystkowski, Gajko

Olimpia: Wasiluk - Kowalczyk, Szuprytowski, Wenger, Sokołowski (78' Pietrewicz), Graczyk (70' Ressel), Stępień (78' Kuczkowski), Kubowicz, Pietroń, Tuttas, Bojas (75' Piotrowski)