20 kwietnia

Porażka juniorów z Motorem Lublin

Z zerowym dorobkiem punktowym wrócili do Elbląga juniorzy Olimpii. Zespół Dariusza Kaczmarczyka uległ Motorowi Lublin 1:4. Juniorzy kończyli mecz w osłabieniu po czerwonej kartce dla bramkarza Mikołaja Jóźwiaka.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, a dla Olimpii bramkę zdobył Michał Bartkowski, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Elblążanie walczyli o korzystny wynik, ale sytuacja skomplikowała się w 58 minucie kiedy to sędzia spotkania pokazał czerwoną kartkę Mikołajowi Jóźwiakowi. Bramkarz Olimpii interweniował poza polem karnym, a sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy i wyrzucił Jóźwiaka z boiska.

Z placu gry zszedł Wojciech Klonowski, a w bramce zameldował się Szymon Lichołat z rocznika 1998. Grająca w dziesiątkę Olimpia nie była w stanie utrzymać remisu i straciła jeszcze trzy bramki.

Motor Lublin – Olimpia Elbląg 4:1 (1:1)

Olimpia: Jóźwiak – Szulc, Skolimowski, Nowikiewicz (80' Płocharski), Kaczmarczyk, Szczęch, Kuciński Karol (65' Kuciński Konrad), Leszczyński, Pawłowski, Klonowski (58' Lichołat), Bartkowski (65' Bałachowski)