12 kwietnia

Cenny remis juniorów (fotorelacja)

Zespół Olimpii występujący w Centralnej Lidze Juniorów zremisował 1:1 z Koroną Kielce. Bramkę dla elblążan zdobył z rzutu wonego Karol Kuciński.

Wynik spotkania został ustalony już w pierwszej połowie. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście z Kielc. Po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne gola zdobył Krzysztof Słaby. Olimpia wyrównała za sprawą Karola Kucińskiego. Faulowany przed polem karnym był Wojciech Klonowski i sędzia spotkania podyktował rzut wolny. Do piłki podszedł Kuciński i technicznym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Korony.

Druga połowa toczyła się pod dyktando gości, którzy kilkukrotnie byli blisko zdobycia zwycięskiej bramki, ale bardzo dobrze w bramce interweniował Mikołaj Jóźwiak. Elblążanie skupili się na obronie i utrzymali cenny remis do końca spotkania.

Olimpia Elbląg – Korona Kielce 1:1 (1:1)
Karol Kuciński 26 – Krzysztof Słaby 19

Olimpia: Jóźwiak – Kaczmarczyk, Nowikiewicz, Skolimowski, Szulc, Kuciński Karol, Szczęch, Leszczyński, Klonowski (73' Lichołat), Pawłowski (80' Kuciński Konrad), Bartkowski (65' Sieńczak)