3 kwietnia

Wisła Kraków za mocna dla Olimpii

Wysoką porażką zakończyli spotkanie z Wisłą Kraków juniorzy Olimpii Elbląg. Drużyna występująca w Centralnej Lidze Juniorów przegrała 0:5 (0:2).

Krakowska Wisłą od pierwszych minut przeważała i często gościła w polu karnym Olimpii. Prowadzenie objęli w 27 minucie. Wybitą przez bramkarza Olimpii Mikołaja Jóźwiaka przed siebie piłkę do siatki wpakował Oskar Wąsikowski. Cztery minuty później gospodarze zdobyli drugą bramkę. Sytuację sam na sam z Jóźwiakiem wykorzystał Adrian Wójcik.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. To Wisłą nadawała ton grze. Trzecią bramkę zdobył Grzegorz Marszalik w 53 min. Po kolejnych dwudziestu minutach do siatki trafił ponownie Wójcik. Ten sam zawodnik w 88 min. ustalił wynik spotkania na 5:0.

Kolejne spotkanie młodzi elblążanie rozegrają na Stadionie Miejskim przy ul. Skrzydlatej. Rywalem Olimpii będzie Korona Kielce. Początek spotkania o godz. 13:00 w niedzielę 12 kwietnia.