24 stycznia

Olimpia przegrała z KS Przodkowo (fotorelacja)

W drugim sparingu tej zimy Olimpia Elbląg poniosła porażkę z  KS Przodkowo 1:2 (1:1). Bramkę dla Olimpii zdobył  Anton Kołosow.

Pierwsza bramka dla gości padła po nieporozumieniu bramkarza Kacpra Tułowieckiego ze środkowym obrońcą Rafała Maciążka. Niezdecydowanie zawodników Olimpii wykorzystał Paweł Arndt i umieścił piłkę w siatce. Wyrównanie padło w 41 minucie za sprawą Antona Kołosowa.

W drugiej połowie trener Olimpii Adam Boros wymienił prawie całą jedenastkę. Przeważająca w pierwszej części gry elbląska drużyna, oddała pole gościom i mecz stał się bardziej wyrównany. Przyjezdni zdobyli drugą bramkę, a jej autorem był Maciej Młyński i ostatecznie wygrali spotkanie 2:1.

Dobrą informacją jest powrót na boisko Roberta Wesołowskiego po bardzo groźnej kontuzji. Kolejne sparingi już niebawem. W najbliższą środę Olimpia zagra z zespołem z Centralnej Ligi Juniorów (godz. 18:00 boisko przy ul. Skrzydlatej), a w sobotę 31 stycznia żółto-biało-niebiescy zmierzą się z Kaszubią Kościerzyna (godz. 12:00 boisko przy ul. Skrzydlatej).

Olimpia Elbląg - KS Przodkowo 1:2 (1:1)

Olimpia

I połowa: Tułowiecki - Ressel, Maciazek, Wenger, Szuprytowski, Piotrowski, Pietrewicz, Sokołowski, Kuczkowski, Kopycki, Kołosow

II połowa: Czapla - Kowalczyk, Iwanowski,  Szawara, Wojtkiewicz, Szuprytowski (60' Wesołowski), Stępień, Leszczyński, Graczyk, Pietroń, Bojas