6 marca

Sparing: Olimpia remisuje z Sokołem

W rozegranym sparingu na boisku przy ul. Skrzydlatej pomiędzy Olimpią Elbląg, a Sokołem Ostróda padł remis 0:0.

Gospodarze przeważali głównie w pierwszej odsłonie gry. W 10 min. groźnie na bramkę rywali strzelał Stępień. Trzy minuty później Graczyk mógł wyprowadzić Olimpię na prowadzenie. Jednak jego strzał głową z bliskiej odległości obronił bramkarz Sokoła.

Po serii brzydkich fauli piłkarzy Sokoła, na boisku o mało nie doszło do awantury. Skończyło się na dwóch żółtych kartkach dla gości.

Goście stwarzali zagrożenie pod bramką Olimpii głównie po dośrodkowaniach z daleka. Ale i z nimi radzili sobie obrońcy Olimpii lub też skutecznymi interwencjami popisywał się Imianowski.

W drugiej połowie trener Olimpii dokonał kilku zmian i gra stałą się bardziej wyrównana. Żadna z drużyn już do końca spotkania nie była w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Kontuzje w drużynie wyeliminowały z gry Michała Ressela, Antono Kołosowa, Kamila Kopyckiego i Rafałą Pietrewicza

Olimpia Elbląg 0:0 Sokół Ostróda