8 listopada

Demonstracja siły przy Agrykola !

Pogromem 10:0 (5:0) zakończył się mecz z Olimpią Olsztynek. Dzięki tak okazałemu zwycięstwu Olimpia Elbląg awansowała na fotel lidera.

Worek bramek rozwiązał Anton Kołosow, który w 31 minucie miał na swoim koncie 3 bramki Ozdobą spotkania była jednak bramka Radosława Stępienia. Pomocnik Olimpii uderzył z powietrza z okolic 20 metra, piłka odbiła się od poprzeczki i zatrzepotała w siatce. Niespełna 10 minut później znowu w głównej roli wystąpił Stępień i Olimpia prowadziła 5:0.

W drugiej odsłonie żółto-biało-niebiescy nie wykazywali zadowolenia z wysokiego prowadzenia i dążyli do kolejnych bramek. W 46 minucie piłkę do własnej bramki skierował Michałowski. Nieliczni kibice na Agrykola zaczęli głośno dopingować swoich ulubieńców, a ich pomoc przyniosła kolejne bramki. W 57 minucie trafił Jakub Bojas, a później swoje show zaczął Kamil Graczyk, który trzykrotnie pokonał bramkarza Olimpii Olsztynek i rekordowe zwycięstwo 10:0 stało się faktem.

Dzięki tak okazałemu zwycięstwu żółto-biało-niebiescy wyprzedzili w tabeli Olimpię Zambrów, z którą zmierzą się w najbliższy wtorek 11 listopada przy Agrykola 8  o godz. 13:00. Wszystkich sympatyków Olimpii już teraz zapraszamy na to spotkanie.

Olimpia Olsztynek – Olimpia Elbląg 0:10 (0:5)

Kołosow 5`, 7` i 31`, Stępień 25` i 39`, Michałowski (sam) 46`, Graczyk, 69`, 73` i 78

Olimpia Olsztynek: Wysocki – Michałowski, Alancewicz, Narojczyk (56' Szymański), Pechta, Różowicz, Waląg, Szymula, Szumski, Żorański, Duch (36' Jarząbek)

Olimpia Elbląg: Tułowiecki – Pietroń, Pietrewicz, Iwanowski (46' Ichim), Kowalczyk, Szawara, Stępień (71' Kuczkowski), Kołosow (46' Graczyk), Piotrowski, Szuprytowski (46' Ressel), Bojas