14 września

Tylko remis Olimpii

Wynikiem 0:0 zakończyło się spotkanie Olimpii Elbląg z Dębem Dąbrowa Białostocka w 8. kolejce III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej.

Spotkanie przebiegało pod dyktando Olimpii jednak elbląscy piłkarze nie potrafili udokumentować przewagi zdobyczą bramkową. Jeszcze przed przerwą elblążanie powinny prowadzić. Najlepszą sytuację w 19. minucie miał Kamil Kopycki. Po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki. W świetnej sytuacji do zdobycia bramki znalazł się Damian Szuprytowski, ale jego strzał z linii bramkowej wybił obrońca Dębu.

W drugiej części gry Olimpia dalej atakowała, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Najlepszej sytuacji nie wykorzystał Szuprytowski, który minimalnie przestrzelił nad poprzeczką. Piłkarze Dębu wytrzymali napór Olimpii do końcowego gwizdka i mogli cieszyć się z bezbramkowego remisu.

W następnej kolejce Olimpia zmierzy się na własnym boisku ze Startem Działdowo. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 20 września o godz. 17:00, wcześniej jednak (środa 17 września o godz. 16:00) Olimpia zagra pucharowe spotkanie z Concordią Elbląg również na Agrykola 8.

Olimpia Elbląg – Dąb Dąbrowa Białostocka 0:0

Olimpia: Tułowiecki – Szawara, Szuprytowski, Kowalczyk, Iwanowski, Pietroń (80` Czerniewski), Kuczkowski (55` Graczyk), Pietrewicz, Stępień, Kopycki (55` Kołosow), Bojas