26 lipca

Radomiak eliminuje Olimpię z dalszej gry w Pucharze Polski.

Żółto-biało-niebiescy przegrali z Radomiakiem Radom 1:2 i odpadli z dalszej rywalizacji o Puchar Polski.

W 29. minucie Pietroń uciekł obrońcy i spokojnie przerzucił piłkę nad bramkarzem gości. 1:0 dla Olimpii. Do tej pory niewiele działo się na boisku.

W 34. minucie rzut wolny dla Radomiaka. Nad bramką Wnuk.

W 41. minucie w pole karne Olimpii wpadł Śliwiński, ograł Szawarę i strzałem przy słupku pokonał Tułowieckiego.

W 43. minucie Dubnia strzela wysoko nad bramką Olimpii.

Sędzia doliczył 1. minutę do pierwszej części.

Koniec pierwszej połowy. Olimpia remisuje 1:1 z Radomiakiem.

Zawodnicy wybiegli na murawę. Zaczynamy drugą połowę spotkania. Bez zmian w obu zespołach.

W 50. minucie Radecki mocno z dystansu, obok bramki Tułowieckiego.

W 53. minucie Radomiak wychodzi na prowadzenie. Bramkę strzałem z narożnika pola karnego zdobywa Krystian Puton.

W 57. minucie na boisko wchodzi debiutant Kowalczyk. Zmienia Ressela.

Chwilę później za Kopyckiego wchodzi Bojas.

W 73. minucie Raduszko zastępuje na boisku Graczyka.

Gra toczy się daleko od pola karnego Radomiaka. Przeciwnicy kontrolują przebieg meczu.

W 85. minucie z rzutu wolnego strzelał Oleg Ichim. Piłka otarłą się od zawodnika Radomiaka i wyszła na rzut rożny.

W 89. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, z powietrza uderzył Oleg Ichim, jednak daleko od bramki.

Sędzia spotkania doliczył 4. minuty.

W 93. minucie strzał z dystansu Szuprytowskiego został zablokowany.

Koniec spotkania. Radomiak eliminuje Olimpię z dalszej gry w Pucharze Polski.

Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 1:2 - mecz trwa

29` Pietroń - 41` Śliwiński, 53` K.Puton

Olimpia: Tułowiecki - Maciążek, Szawara, Ichim, Kopycki (57`Bojas), Stępień, Ressel (57`Kowalczyk), Graczyk (73`Raduszko), Pietroń, Szuprytowski, Kałosow

Radomiak: Kula - Serodziński, Dubina, Świdzikowski, Karasek (54`Szewczyk), K.Puton, Agu (66`W. Puton), Radecki, Śliwiński, Pereira (78`Stanisławski), Wnuk

Żółte kartki: Szawara, Stępień, Ichim, Pereira

Sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz)