Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

8 listopada

INFORMACJE PRZED MECZEM Z GARBARNIĄ

INFORMACJE PRZED MECZEM Z GARBARNIĄ

Już jutro (9.11) o godzinie 18:00 na Agrykola 8 zawita zespół Garbarni Kraków. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami przed meczem w ramach 17. kolejki rozgrywek 2. ligi.

1. Ceny biletów w dniu meczu:

A1/A2 – 15zł
VIP – 50zł

Podczas zbliżającego się meczu trybuna ŁUK będzie nieczynna. Posiadacz karnetu na wspomnianą trybunę będzie mógł bezproblemowo zająć miejsce na A1.

2. Proszę pamiętać, aby mieć przy sobie ważny dokument tożsamości oraz odliczoną kwotę na bilet. To zdecydowanie usprawni proces sprzedawania biletów przy kasach.

3. Otwarcie kas biletowych planowane jest na godzinę 16:30. Do Państwa dyspozycji będą kasy od strony ul. Agrykola oraz ul. Wspólnej. Osoby będące w posiadaniu wejściówek mogą skorzystać z bramy mieszczącej się za budynkiem klubu (między torem wrotkarskim a budynkiem MOSiR) obok parkingu.

4. Przypominamy, że w dniu meczu nie obowiązują żadne zniżki.

5. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z opiekunem prawnym, który ma ważny bilet.

6. Przebywanie w innym miejscu niż opisane na bilecie, może grozić karą grzywny w wysokości 2 000 zł, o której mowa w Art.54.1. Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

7. Transmisja dostępna na platformie www.TVCOM.pl (12zł).

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo śledzić przebieg meczu (w formie relacji tekstowej) na naszym Facebooku oraz Twitterze.

8. W związku z organizacją meczu, biuro klubu będzie nieczynne.

 ZKS Olimpia Elbląg - RKS Garbarnia Kraków
sobota (9.11) godzina 18:00
Stadion Miejski, Agrykola 8