Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

29 października

CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED RAKOWEM CZĘSTOCHOWA

CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED RAKOWEM CZĘSTOCHOWA

Już jutro (30.10) na Agrykola 8 zawita beniaminek PKO Ekstraklasy - RKS Raków Częstochowa. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami przed hitowym meczem w ramach 1/16 Finału Pucharu Polski.

1. Ceny biletów w dniu meczu:

ŁUK – 20zł
A1/A2 – 30zł
VIP – 100zł

Posiadacze karnetów mają zagwarantowane darmowe wejście na mecz w cenie karnetu.

2. Proszę pamiętać, aby mieć przy sobie ważny dokument tożsamości oraz odliczoną kwotę na bilet. To zdecydowanie usprawni proces sprzedawania biletów przy kasach.

3. Otwarcie kas biletowych planowane jest na godzinę 16:30. Do Państwa dyspozycji będą dwie kasy od strony ul. Agrykola. Osoby będące w posiadaniu wejściówek mogą skorzystać z bramy mieszczącej się za budynkiem klubu (między torem wrotkarskim a budynkiem MOSiR) obok parkingu.

4. Kasa biletowa od strony ul. Wspólnej będzie nieczynna z powodu przyjazdu kibiców gości.

5. Przypominamy, że w dniu meczu nie obowiązują żadne zniżki.

6. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z opiekunem prawnym, który ma ważny bilet.

7. Przebywanie w innym miejscu niż opisane na bilecie, może grozić karą grzywny w wysokości 2 000 zł, o której mowa w Art.54.1. Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

8. Informujemy, że prawami do transmitowania meczów Pucharu Polski dysponuje telewizja POLSAT. W związku z tym spotkanie nie będzie transmitowane na platformie www.TVCOM.pl. Oczywiście skrót spotkania będzie dostępny na naszym kanale TV Olimpia na YouTube.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo śledzić przebieg meczu (w formie relacji tekstowej) na naszym Facebooku oraz Twitterze.

9. W związku z organizacją meczu, biuro klubu będzie nieczynne.