Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

27 sierpnia

EKSTRAKLASA B1 JUNIOR MŁODSZY: PORAŻKA W OSTRÓDZIE

Dotkliwą porażką zakończyła się wyprawa zawodników Olimpii rocznika 2004 do Ostródy. Związkowi musieli uznać wyższość gospodarzy przegrywając zawody 4:1.

4:1 - Szymon Groszkowski (78min)

Skład: Szymonowicz, Panek, Berdyczko, Kaczmarzyk, Płaza, Klemens, Szantyr (70’ Kruczyński), Winiarski, Jaskólski (65’ Redesiuk), Nowakowski, Kozera (85' Bojanowski)

W obwodzie pozostali: Olejniczak, Kołecki, Haracz

Mimo dobrego początku spotkania i objęcia prowadzenie po bramce Dominika Kozery w 20 minucie spotkania kolejne minuty gry nie były już tak dobre w wykonaniu elblążan. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy natomiast po zmianie stron drużyna Olimipii opadła z sił i ostatecznie musiała uznać wyższość zespołu gospodarzy

Krótki komentarz trenera Karola Przybyły:

- Nasza gra wyglądała poprawnie tylko w niektórych fragmentach gry. Popełnialiśmy wiele błędów w defensywie, zwłaszcza w kryciu przy stałych fragmentach gry, co skończyło się utratą trzech bramek.

Przez nabliższy weekend juniorzy Olimpii będą mieli czas na odpoczynek i regenerację. Kolejny mecz ligowy zagrają 7.09 o godzinie 13:00 na boisku przy ul. Skrzydlatej. Do Elbląga przyjedzie zespół Warmii Olsztyn.