13 stycznia

WYGRANY SPARING Z ARKĄ [ROCZNIK 2005]

W dobrej dyspozycji rozpoczęła cykl sparingów przygotowujących do rundy wiosennej drużyna rocznika 2005 prowadzona przez trenera Starzyńskiego. W pierwszej grze kontrolnej zwyciężyliśmy na wyjeździe Arkę Gdynia 3:2.

Od samego początku zaznaczyliśmy swoją przewagę i przejęliśmy kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami, czym chyba trochę zaskoczyliśmy gospodarzy. Graliśmy szybko, dokładnie, a jednocześnie agresywnie i skutecznie w odbiorze piłki co sprawiło, że Arkowcy mieli problem z przekroczeniem połowy boiska. Swoją dużą przewagę udokumentowaliśmy strzeleniem trzech bramek choć sytuacji do podwyższenia wyniku mieliśmy jeszcze kilka.

Duża przewaga w grze przez większość pierwszej połowy spowodowała rozluźnienie, co spowodowało, że w końcówce pierwszej połowy gospodarze zdołali strzelić bramkę kontaktową. W drugiej połowie po wielu zmianach mecz się wyrównał, a w końcówce to Arka nas zdominowała i zmniejszyła rozmiary porażki na 2:3.

"Podsumowując zagraliśmy dobry mecz z bardzo dobrym przeciwnikiem. Brawo chłopcy!" - skomentował sparing trener Starzyński.

Arka Gdynia-OE 2:3 (1:3)

Szymon Grączewski x2 (a. Filip Kasprzykowski), Filip Sokół (a. Szymon Grączewski)

Skład: Damian Kowalczyk, Bartek Leszczyński, Filip Kasprzykowski, Artur Łąpieś, Krzysiek Rokita, Tymek Pryczkowski, Szymon Grączewski, Kordian Stolarowicz, Mikołaj Sanocki, Mateusz Głowiński, Filip Sokół.
Po przerwie grali: Michał Tyburski, Tomek Łoś, Bartek Gumiński, Szymon Szopiński, Wojtek Stróżewski, Marek Mostowiec, Alan Dziurdzia, Karol Ornoch, Dawid Olejniczak, Paweł Pytelewski, Denis Van Ieperen.