11 czerwca

Młodzicy w finale

Zwycięstwem 2:0 zakończył się niedzielny mecz półfinałowy w kategorii młodzika - rozegrany pomiędzy Olimpią, a Mrągowią Mrągowo.

Mimo bardzo dużej przewagi przez całe spotkanie, Olimpia nie potrafiła wykorzystać stworzonych sobie sytuacji bramkowych. Trzeba przyznać, że goście bardzo konsekwentnie się bronili, grali na czas od samego początku i założeniem ich było wytrzymać do dogrywki, a potem do rzutów karnych. Na szczęście w drugiej połowie Olimpijczycy dopięli swego i strzelili dwie bramki, co spowodowało, że żółto-biało-niebiescy awansowali do finału rozgrywek, który rozegramy również w Elblągu. Niestety mimo radości z awansu, warto zauważyć, że nie był to najlepszy mecz Olimpii. Można powiedzieć nawet odważniej, że był to jeden ze słabszych meczów w rundzie wiosennej. Natomiast zgodnie z powiedzeniem, że zwycięzców się nie sądzi, Olimpia cieszy się z awansu, a od poniedziałkowego treningu zespół pracuje już nad poprawieniem swojej dyspozycji.

Olimpia - Mrągowia Mrągowo 2:0 (0:0)

Bramki w tym meczu strzelili: Szymon Grączewski, Kuba Błaszczyk.

Skład: Damian Kowalczyk, Artur Łąpieś, Tomek Łoś, Filip Kasprzykowski, Bartek Leszczyński, Marek Mostowiec, Szymon Grączewski, Kordian Stolarowicz, Paweł Pytelewski. Po przerwie grali: Maciek Pawełoszek, Mikołaj Sanocki, Szymon Szopiński, Kuba Błaszczyk, Denis Van Ieperen, Karol Ornoch, Filip Sokół, Krzysztof Rokita