Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

8 kwietnia

Remis juniorów młodszych

4 kolejka Ekstraklasy B1 Juniora Młodszego pomiędzy Olimpią i Naki zakończyła się remisem 0:0.

Olimpia rozpoczęła z impetem i już w 5 min miała szansę na zdobycie bramki. Wtedy to dokładne zagranie Klaudiusza Krasy do Norberta Nestorowicz, który uderza za 16 metrów, obronił bramkarza przeciwnej drużyny. Do końca pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Olimpii, ale bez zdobyczy bramkowej.

Po przerwie rozpoczyna się ponowna dominacja Olimpii na połowie przeciwnika, jednak zawodnicy Naki w 52 min oddali groźny strzał na bramkę Pawła Szafka – trafił on w poprzeczkę. Do końca meczu mogliśmy oglądać ataki drużyny Naki (76 min. poprzeczka) i skomasowane ataki chłopaków Olimpii (strzały, uderzenia Dawida Wierzby, Szymona Tomaszewskiego czy Kulesza).

Mecz oglądających i wspierających Olimpię w napięciu i był pełen emocji.

Olimpia Elbląg (U-17): Szafek, Olewnik, Wierzba, Mazurek (C), Czubak (67’ Kondratowicz) Bloch (72’ Misztal), Krasa, Milanowski (77’ Ziewiec), Bucio, Nestorowicz, Kulesz (62’ Tomaszewski). Rezerwa: Prociw, Kwiatkowski.