30 listopada

Wysoka porażka

Młodsi rocznikowo zawodnicy Olimpii Elbląg rywalizują w lidze Trampkarza. Często przychodzi im mierzyć się z renomowanymi rywalami, którzy nie dość, że bardzo dobrze grają w piłkę to są jeszcze starsi.

Olimpia Elbląg grała ze spadkowiczem z CLJ. Mecz dla naszych zawodników był potwornie ciężki. Różnica wieku sięgała 2-3 lat. Mimo to zespół podjął walkę. Zmiana ustawienia pozytywnie wpłynęła na przebieg meczu w 1 połowie. Ustawienie w pressingu niskim miało na celu eliminację atutów motorycznych rywali. Rywale stworzyli sobie 2-3 sytuacje bramkowe. Ale Olimpia nie pozostawała dłużna. Sytuację sam na sam z bramkarzem miał Dawid Winiarski, a po wyćwiczonym rzucie rożnym 2 naszych zawodników przed bramką minęło się z piłką.

Niestety w 2 połowie wszystko się posypało. Kontuzje i błędy indywidualne... i praktycznie 3 bramki rywalom żółto-biało-niebiescy wyłożyli na tacy. Olimpia ciągle zbiera doświadczenie, które zaprocentuje za jakiś czas.

ZKS Olimpia II Elbląg - Stomil Olsztyn 0-4 (0-0)

M.Rambowski (41. M.Wiosna) - J.Apanowicz (41. K.Łabecki, N.Kozak, B.Kruczyński (52. H.Haracz) - J.Kuchta, J.Kołecki, M.Bojanowski, W.Kaczmarzyk - Cz.Raburski (65. W.Giza) - M.Kowzan (41. B.Mowczyn), D.Winiarski (41. M.Wiśniewski).