Aktualności

Olimpia zwycięża w kolejnym sparingu

30 lipca

W środę 29 lipca, żółto-biało-niebiescy okazali się lepsi od trzecioligowej Sparty Brodnica i wygrali 1:0 (1:0). Zwycięskiego gola zdobył w pierwszej połowie Łukasz Pietroń.

4 czytaj więcej
Prezentacja Olimpii Elbląg

30 lipca

Inauguracja sezonu III ligi zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy mecz już 8 sierpnia na Agrykola 8. Jak zagra Olimpia, kto wzmocnił zespół, kto wygra rywalizację o grę w bramce i wreszcie jaka jest atmosfera w zespole? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy już w najbliższy poniedziałek.

Poznaj bliżej Olimpię: obrońcy

30 lipca

Przed startem nowego sezonu postanowiliśmy przedstawić kibicom zawodników Olimpii Elbląg. Zdecydowaliśmy, że podzielimy piłkarzy ze względu na funkcje pełnione na boisku. Swój czas mieli już bramkarze, a dzisiaj na tapetę trafiają obrońcy.

Wywiad z Kamilem Piotrowskim

30 lipca

Od czasu do czasu redakcja zksolimpia będzie przepytywać naszych zawodników. Miłego czytania.

Piąty sparing

29 lipca

Szykuje się kolejne zwycięstwo? Oby tak się stało! Olimpia Elbląg potrzebuje waszego dopingu. O 18:00 na stadionie przy Moniuszki zagramy ze Spartą Brodnica (III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska).

Olimpia 2015/2016

28 lipca

W poniedziałek na stadionie przy Agrykoli piłkarze Olimpii trenowali przed zgromadzonymi kibicami. Fani żółto-biało-niebieskich wykorzystali czas na zebranie autografów i rozmowy z zawodnikami. Odbyła się też sesja zdjęciowa przed nowym sezonem.

Olimpia w mediach

28 lipca

Po wczorajszej sesji i treningu, w lokalnych mediach ukazało się kilka artykułów dotyczących Olimpii.

Huragan zmienny jest

28 lipca

Dotrzymywanie umów, zwłaszcza w sporcie jest rzeczą szalenie istotną. Ten kto tego nie robi naraża się na śmieszność. A właśnie do takiej sytuacji doszło wczoraj na linii Olimpia Elbląg – Huragan Morąg.

Remonty na A8 - tak, ale nie teraz

28 lipca

Kolejny unieważniony miejski przetarg, skłonił Zarząd ZKS Olimpia do zabrania głosu w sprawie przebudowy płyty boiska. Stanowisko poniżej.

Poznaj bliżej Olimpię: bramkarze

28 lipca

Przed nami start nowego sezonu, więc postanowiliśmy przedstawić kibicom zawodników Olimpii Elbląg. Zdecydowaliśmy, że podzielimy piłkarzy ze względu na funkcje pełnione na boisku. Rozpoczynamy od bramkarzy żółto-biało-niebieskich.

Zwycięstwo w kolejnym sparingu

27 lipca

Dobry mecz zobaczyli w niedzielę kibice zgromadzeni na stadionie przy Agrykoli. Olimpia pokonała rezerwy Lechii Gdańsk 3:2 (1:1). Po blisko półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją, w drugiej połowie na placu gry pojawił się Anton Kołosow.

Moda na Olimpię

24 lipca

W poniedziałek 27 lipca na stadionie przy Agrykola 8, odbędzie sie sesja fotograficzna pierwszego zespołu. Po zdjęciach otwarty trening dla kibiców. Początek o godzinie 16:00.

Transfer Kowalczyka do Olimpii Grudziądz

24 lipca

Paweł Kowalczyk po roku gry w Olimpii Elbląg, na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do pierwszoligowej Olimpii Grudziądz.

Wygrana 4:1

23 lipca

Wygrana 4:1

Trzeci sparing i trzecie zwycięstwo. Tym razem Olimpia Elbląg pokonała GKS Przodkowo 4:1. Bilans goli jak do tej pory 13:1. Jest dobrze.

70 lat istnienia klubu

22 lipca

Wyjątkowy sezon przed nami. 70 lat istnienia klubu. Będą atrakcje, będzie się działo. Prezentujemy oficjalny herb na 70-lecie klubu. Mamy nadzieję, że przypadnie do gustu wszystkim kibicom.

Patron medialny Olimpii

21 lipca

Portel.pl nadal będzie patronem medialnym Olimpii Elbląg. Liczymy na owocną współpracę!

Wygrana z Bałtykiem

20 lipca

2:0 Olimpia Elbląg pokonała Bałtyk Gdynia w drugim sparingu przed nowym sezonem. Gra żółto-biało-niebieskich zwłaszcza w pierwszej połowie mogła się podobać. Następny mecz - test już w środę 22 lipca o 18:00. Zapraszamy na Moniuszki dopingować Olimpię!

Pewne zwycięstwo nad Polonią Pasłęk

11 lipca

Pierwszy sparing Olimpii Elbląg zakończył się planowym zwycięstwem.  Żółto-biało-niebiescy ograli w Pasłęku tamtejszą Polonię 1:7.

Terminarz III ligi

8 lipca

Sezon 2015/20016 Olimpia rozpocznie od trzech meczów w Elblągu. Zaczynamy meczem u siebie ze Startem Działdowo. W drugiej kolej czekają nas „wyjazdowe” derby z Concordią Elbląg. Trzecia kolejka to pojedynek na Agrykola z Jagiellonią II Białystok.