Aktualności

Mecz Siarka - Olimpia w TV Olimpia Elbląg

30 września

Transmisja z meczu Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg w naszej klubowej telewizji na youtube. Subskrybuj nasz kanał TV Olimpia Elbląg. Początek przed 15:00.

4 czytaj więcej
Olimpia gromi w pucharze

29 września

W drodze po Wojewódzki Puchar Polski Olimpia II Elbląg rozgromiła Polonię Pasłęk 8:0 (4:0). Żółto-biało-niebiescy niemal nie schodzili z połowy rywala i gdyby tylko byli bardziej dokładni, to wynik byłby dwucyfrowy. Po dwie bramki dla Olimpii strzelili: Filip Burkhardt, Paweł Piceluk i Anton Kołosow. Po jednej dołożyli Damian Szuprytowski i Jakub Bojas.

Cel jest jasny: awans!

27 września

Olimpia II Elbląg już w najbliższą środę zagra kolejny mecz w Wojewódzkim Pucharze Polski. Przeciwnikiem będzie Polonia Pasłęk na co dzień występująca w Lidze Okręgowej.

Olimpia nareszcie zwycięska

26 września

Prawie miesiąc czekali kibice Olimpii Elbląg na zwycięstwo swojej drużyny. Żółto-biało-niebiescy po ładnym meczu pokonali ROW 1964 Rybnik 3:2.  Bramki dla Olimpii strzelili Paweł Piceluk - dwie i Jakub Bojas. Ten mecz był popisem  Pawła Piceluka, piłkarz Olimpii oprócz zdobyczy bramkowej miał też asystę.

Porażka żeńskiej Olimpii

26 września

0:4 z Victorią Bartoszyce przegrała żeńska drużyna Olimpii Elbląg w debiucie przed własną publicznością. Wynik jednak zafałszowuje obraz meczu. Olimpijki przez 30 minut pierwszej połowy prowadziły grę, a i w drugiej były przez długi czas równorzędnymi partnerkami dla bardziej doświadczonej drużyny gości.

Skrót meczu Olimpia - Rybnik

26 września

Trzy ładne braki, trzy punkty dla Olimpii. Zobaczmy jeszcze raz mecz ZKS Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik.

Czas na zwycięstwo!

23 września

Olimpio: jeśli nie teraz, to kiedy? Takie pytanie kibicie Olimpii zadają sobie praktycznie przed każdą kolejką. Do Elbląga przyjedzie sąsiad w tabeli, który ma tyle samo punktów co Olimpia. Czy zapowiada się kolejny remis?

Zapowiedzi meczów

22 września

Już w najbliższy weekend wszystkich miłośników olimpijskich drużyn młodzieżowych czekają spore emocje.

Mecz z ROW 1964 Rybnik o 16:00. Kup bilet już dziś!

21 września

Zmiana godziny meczu 10 kolejki. Mecz z ROW 1964 Rybnik pierwotnie miał odbyć się o 17:00, rozpocznie się jednak o 16:00. Zapraszamy kibiców na to spotkanie!

Magazyn skrótów 9 kolejka

21 września

Olimpia tradycyjnie z remisem - tym razem 2:2.

Skrót meczu Legionovia - Olimpia (video)

20 września

Remis uratowany przez gospodarzy w ostatnich minutach spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Olimpia wzywa Kibiców!

20 września

Stadion Miejski przy ul. Agrykola przypomina bardziej skansen niż obiekt sportowy. Swoje najlepsze lata miał bardzo, bardzo dawno temu. Dwie kasy biletowe wpisane do rejestru zabytków w Polsce, a styl budowy obiektu pamięta odległe czasy. Kibice Olimpii od dawna marzą o nowoczesnym stadionie. W tym roku jest szansa na kolejne modernizacje. Wszystko zależy od Twojego głosu!

Olimpia w Budżecie Obywatelskim

19 września

Inicjatywa ogólnomiejska. Pozycja 22; Poprawa komfortu i bezpieczeństwa na stadionie przy ul. Agrykola poprzez montaż bramek obrotowych (tzw. kołowrotków) do zwiększenia przepustowości i poprawy bezpieczeństwa oraz zakup telebimu. Koszt: 500.000 PLN. O to walczymy dla ZKS Olimpia Elbląg!

Znowu remis

18 września

Znowu remis

Olimpia Elbląg wyjazdu do Legionowa nie może zaliczyć do udanych. Żółto-biało-niebiescy wracają do Elbląga z jednym punktem. Olimpia prowadziła do 90. minuty 2:1 i tuż przed końcem dała sobie wydrzeć zwycięstwo. Bramki dla elbląskiej drużyny strzelili Patryk Sokołowski i Paweł Piceluk.  Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg 2:2 (1:2).

Tyskie gratuluje i współpracuje

17 września

Sponsor ZKS Olimpia Elbląg, którego widzicie na koszulkach Olimpii - KP Tyskie po raz kolejny pogratulował sukcesów sportowych i zapewnił o dalszej współpracy z Olimpią.

Olimpia o przełamania, Legionovia o … przełamanie

16 września

Atmosfera na trybunach w Legionowie będzie sielankowa. W najbliższej kolejce ligowej przyjadą goście z Elbląga czyli starzy, dobrzy przyjaciele ze szlaku kibicowskiego. Mecz z perspektywy trybun odbędzie we wzorowej atmosferze, bez zbędnych wulgaryzmów czy innych niepożądanych zachowań. Zupełnie inaczej będzie na boisku.

Olimpia Elbląg na facebooku

16 września

Social media tam mocno działamy. Doceniacie to! Na fb jest nas już ponad 17 tysięcy! Dziękujemy!

Ostre strzelanie Olimpii II w meczu z Pomowcem (video)

15 września

Olimpia II Elbląg nie miała żadnych problemów z awansowaniem do kolejnej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. W meczu bez emocji żółto-biało-niebiescy pokonali Pomowiec Gronowo Elbląskie 5:0. Cztery bramki strzelił Jakub Bojas, a wynik otworzył Paweł Piceluk. W zespole Olimpii II cały mecz rozegrał najnowszy nabytek Filip Burkhardt.