1% podatku – 407 tys. złotych dla warmińsko-mazurskiej piłki nożnej! Dziękujemy!

W tym roku polscy podatnicy w ramach akcji „Przekaż 1% podatku na swój klub” przekazali na piłkę nożną w naszym województwie 407 tys. złotych. Kwota ta trafi łącznie do 140 klubów wskazanych przez podatników przy rozliczaniu rocznych PIT-ów. Podobnie, jak w zeszłym roku, największą kwotę otrzymają Czarni Olecko, aż 52 tys. złotych!

4 czytaj więcej
Kamil Wenger: Będzie coraz lepiej

2 października

- Cały czas chcemy prowadzić grę, bez względu na to, czy gramy u nas, czy na wyjeździe. Myślę, że będzie nam coraz lepiej szło – mówi Kamil Wenger, strzelec zwycięskiej bramki dla Olimpii w ostatnim meczu z GKS Bełchatów.

Zwycięstwo z GKS Bełchatów (video)

30 września

Długo zapowiadało się, że w meczu Olimpii Elbląg z GKS-em Bełchatów padnie remis. Przez 90 minut obie drużyny bezskutecznie walczyły o zdobycie bramki. W doliczonym czasie gry Bartłomiej Danowski wykonywał rzut rożny. Piłka wpadła na głowę Kamila Wengera i trzy punkty zostały w Elblągu. Olimpia Ebląg - GKS Bełchatów 1:0.

Jest transmisja, jest zwycięstwo

28 września

826 tysięcy – tyle osób przynajmniej przez minutę oglądało w TVP 3 ostatni mecz Olimpii Elbląg w Łodzi z miejscowym ŁKS-em. Całe spotkanie widziało 57 tysięcy osób – poinformował nas Tomasz Skłodowski, dyrektor TVP 3. Przypomnijmy, że Olimpia wygrała 2:1. Przeżyj to jeszcze raz, oglądając skrót z meczu, przygotowany przez ŁKS TV.

Magazyn skrótów 10 kolejki

28 września

Magazyn skrótów przygotowany przez kanał Łączy nas piłka. Olimpia pokonała na wyjeździe ŁKS Łódź 1:2.

Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów w ppv

28 września

Mecz 2 ligi bedzie można obejrzeć w systemie ppv.

[FUTSAL] Jedziemy na EURO! Wielki mecz Polaków!

27 września

Szaleńczą huśtawkę nastrojów zafundowali naszym kibicom futsaliści reprezentacji Polski. Od euforii i prowadzenia 2:0, po ogromne zwątpienie, gdy Węgrzy odrobili straty i mogli już czuć, że jadą na mistrzostwa Europy. Biało-czerwoni pokazali jednak w drugiej odsłonie ogromny charakter i po 17 latach przerwy w przyszłym roku zagrają na EURO! – Nie mogę w to uwierzyć, to ogromny sukces, praca tych zawodników – tonął w objęciach zawodników po końcowej syrenie trener Andrzej Bianga.

Czas na wygraną w Elblągu

27 września

Po deszczowym początku, słoneczna końcówka września zaskoczyła elblążan tak samo jak przerwana szcześciomeczowa seria bez zwycięstwa piłkarzy Olimpii. Twierdzę ŁKS-u Łódź zdobyli żółto-biało-niebiescy i mamy nadzieję, że to początek nowej serii, ale tym razem zwycięskiej.

"Antek Cwaniak" z Zaporoża. Kołosow Daje zwycięstwo Olimpii nad ŁKS

26 września

ŁKS przegrał pierwszy raz w sezonie za sprawą gola i asysty rezerwowego Antona Kołosowa z Olimpii Elbląg.

Przedsprzedaż biletów przed meczem z GKS Bełchatów

26 września

Zwycięstwo w meczu z ŁKS Łódź dało nadzieję, że Olimpia może wygrać z każdym. Idealną okazją będzie sobotni mecz z GKS Bełchatów. Początek o 16:00.

Zwycięstwo Olimpii

24 września

Błąd obrony Olimpii w pierwszej połowie spowodował, że na przerwę meczu ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg goście schodzili w nie najlepszych humorach. W 59. minucie na boisku pojawił się jednak Anton Kolosov. Legenda elbląskiego klubu najpierw zanotowała asystę przy bramce Mateusza Szmydta, a potem napastnik Olimpii osobiście strzelił bramkę dającą elblążanom trzy punkty. ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg 1:2

Mecz ŁKS - Olimpia w TVP 3 i TVP Sport

22 września

Podobnie jak spotkanie barażowe Motor Lublin - Olimpia Elbląg, mecz 2 ligi ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg pokazywać będzie TVP3.

Niezatapialna Łódź

22 września

Coraz niższa pozycja w tabeli, wydłużająca się seria porażek i brak zwycięstw na wyjeździe. To brzmi niczym klątwa, ale niestety tak wygląda ostatnia rzeczywistość Olimpii Elbląg. W sobotę kolejny mecz - czy jest szansa na przełamanie?

Magazyn skrótów 9 kolejki

22 września

Magazyn skrótów przygotowany przez kanał Łączy nas piłka. Olimpia uległa w tej kolejce Zniczowi Pruszków.

Oświadczenie

21 września

Oświadczenie Klubu dotyczące publikacji medialnych.

Nie ma równowagi

18 września

Sytuacji strzeleckich bez liku, żadna nie zakończona zdobyciem bramki. O porażce Olimpii zdecydował jeden błąd przy stałym fragmencie gry. - To nie było walenie w mur, po prostu byliśmy nieskuteczni w wykańczaniu akcji ofensywnych – przyznał trener Adam Boros. - Trzeba się po tym podnieść – stwierdził po meczu Bartłomiej Danowski.

Medale z Augustowa

17 września

Ostatnie kajakarskie mistrzostwa w tym sezonie odbyły się w miniony weekend w Augustowie. Były to XXXIII Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski.

Festiwal niewykorzystanych okazji (video)

16 września

Żółto-biało-niebiescy przegrali spotkanie ze spadkowiczem z I ligi Zniczem Pruszków. Mimo kilkunastu doskonałych okazji elblążanom nie udało się strzelić bramki. Duży udział w czystym koncie swojego zespołu miał też bramkarz gości. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 0:1

Czy Olimpia się przełamie?

15 września

Wydłuża się seria meczów Olimpii bez zwycięstwa. Żółto-biało-niebiescy na komplet punktów czekają już od miesiąca. Najbliższa okazja na wygraną w sobotę. Do Elbląga przyjedzie Znicz Pruszków, który jeszcze nie wygrał na wyjeździe. Kto zatem się przełamie?